İzmir’de günlük kiralık ev nasıl bulabilirim?

İzmir'de günlük kiralık ev var mı?

İzmir günlük kiralık ev mi arıyorsunuz? Tam da size göre bir yer var. İzmir Buca’da şehrin merkezinde ama şehrin karmaşasından uzak bir adres var; “Duru Butik Otel”. 0545 624 81 62 numaralı telefondan irtibata geçip rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ev olarak günlük kiralama, oda olarak günlük veya saatlik kiralama seçenekleri mevcuttur. 

Günlük Kiralık Ev'in avantajları nelerdir?

Şehrin karmaşasından uzak sevdiklerinizle rahatsız edilmeden vakit geçirebileceğiniz bir ortam sağlar. İçinde tüm imkanların olduğu rahat edebileceğiniz mekanlar sunar. Aynı zamanda evinizin konforunda günlük veya saatlik olarak konaklama imkanı sağlamaktadır.

izmir günlük kiralık ev

Günlük Kiralık Ev'in içinde neler var?

Evin içinde salon, mutfak, banyo-tuvalet gibi odalar vardır. Aynı zamanda Oturma grubu, kanepe, ikiz yatak, yemek masası, sehpa, sandalye gibi eşyalar bulunmaktadır. İçinde ocak, su ısıtıcısı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima gibi ev eşyaları da bulunmaktadır. Bunun yanında çarşaf, nevresim, yastık kılıfı, yastıklar gibi hijyen sebebiyle değiştirilen ev tekstili ürünleri de vardır. Banyo ve tuvalette tek kullanımlık kişiye özel ürünler de mevcuttur.

Günlük kiralık ev güvenli mi?

Ana kapı girişinden, daire girişine kadar 7/24 kamera ile kontrol edilmektedir. Aynı zamanda bina güvenliği ile ilgilenen yetkili personelimiz ile tamamen güvendesiniz. Merkezi konumda olmasından dolayı acil durumlarda birçok hizmete kolay erişim mevcuttur. 

Nasıl günlük ev kiralayabilirim?

Günlük ev kiralamak için 0545 624 81 62 numaralı telefonumuzu arayabilir, ya da whatsapp mesajı ile rezervasyon bilgisi alabilirsiniz. Bunun yanında iletişim sayfamızdaki bilgilerden veya sitemizin alt kısmındaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir