Buca günlük kiralık ev

Şehirden uzaklaşmadan şehrin içinde kısa bir mola vermek için gidebileceğimiz pek az yer vardır. Özellikle dinlenmeye ve sevdiklerimizle vakit geçirmek için gerekli olan bir yer bulmak oldukça zor olmuştur. Otel konforunda ama evinizdeymiş gibi sıcak hissedebileceğimiz bir yer ararız. Buca günlük kiralık ev konseptinde Duru Butik Otel size bu ortamı sağlıyor.

İzmir, Buca’ya geldiğinizde tüm lokasyonlara yakın ama şehrin gürültüsünden günlük kiralık ev sizleri bekliyor. Buca günlük kiralık ev içinde birçok donanım mevcut. Led TV, Uydu yayınları, Mini mutfak, banyo-tuvalet, klima, ikiz yatak, oturma grubu, su ısıtıcı, çay-kahve, tek kullanımlık kişiye özel ürünler, buzdolabı, ocak gibi birçok donanım kullanılmaya hazır.

Günlük kiralık ev konseptimizde aynı zamanda güvenli bir ortam sunuyoruz. Girişlerde kamera sistemi ve 24 saat boyunca bulunan bir görevli sayesinde sizlerin güvenliğini de düşünüyoruz. Aynı zamanda özellikle konumu gereği acil durumlarda birçok hizmete kolay erişim sağlanmaktadır.

Günlük Kiralık ev içinde odalarımızda yeni mobilyalar kullanılmıştır. Odalarımız sürekli her kullanımdan sonra temizlenmektedir. Bir sonraki ziyaretçilerimize temiz ve ferah bir ortam hazırlanmaktadır.

Günlük veya saatlik olarak kiralama seçeneklerimiz vardır. Sizin Buca günlük kiralık eve ne kadar süre ile ihtiyacınız varsa o kadar süre kiralayabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmanız önemlidir. Bunun için +90 552 388 64 35 nolu telefondan bilgi alabilir veya yine aynı telefon numarası üzerinden whatsapp hattımıza ulaşarak müsaitlik durumunu sorabilirsiniz. İletişim sayfamızdan daha fazla iletişim seçeneği ile bizimle irtibat kurabilirsiniz.

buca günlük kiralık ev