Adatepe Günlük Kiralık Ev

Bazı zamanlar günlük yaşamın temposundan uzaklaşıp dinlenmek ve yenilenmek isteriz. Değil mi? İş bu tip durumlarda rahatça dinlenebileceğimiz, sevdiklerimizle vakit geçireceğimiz, rahatsız edilmeyeceğimiz bir yer ararız. Adatepe günlük kiralık ev konsepti ile bu mümkün. Buca merkezde olmasına rağmen güzel sessiz bir ortamda olan tesisimiz sizlere günlük veya saatlik olarak kiralayabileceğiniz daireler sunuyor.

İhtiyacınız olan her şeyi barındıran dairelerimizde tüm olanaklar sizlerin rahatı için. Adatepe günlük kiralık ev içinde neler mi var? Oturma odası, Mini mutfak, Banyo-Tuvalet, Son model LED TV, Uydu yayınları, Ücretsiz Wi-Fi Kablosuz İnternet, su ısıtıcı, çamaşır makinesi, ocak, çay-kahve, havlu, nevresim takımı, çarşaflar, tek kullanımlık kişisel ürünler kullanımınız için sizleri bekliyor olacak.

Evde güvenlik hizmeti olarak girişlerde kamera ve 24 saat güvenlik görevlisi bulunmaktadır. İçiniz rahat bir şekilde konaklamanız için gerekli önlemler alınmıştır. Merkeze yakınlığı sebebiyle acil durumlarda en kısa şekilde hizmetlere erişim kolaylığı vardır.

Ev ve Odalar günlük olarak temizlenmesinin yanı sıra saatlik kullanımlardan sonra görevlilerimiz tarafından detaylı olarak temizlenmektedir. Bir sonraki ziyaretçimizin kullanımı için hazırlanmaktadır. Tek kullanımlık ürünler tekrar yenilenmektedir.

Günlük veya saatlik olarak kiralama seçeneklerimiz mevcuttur. Adatepe günlük kiralık eve ne kadar süre ile ihtiyacınız mevcut ise istediğiniz süre kadar kiralama imkanı vardır. Daha önce rezervasyon yaptırmanız önemlidir. Bunun için +90 552 388 64 35 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz. Ya da yine aynı telefon numarası üzerinden whatsapp hattımıza yazarak müsait olup olmadığını sorabilirsiniz. İletişim sayfamızdan daha fazla iletişim seçenekleri ile bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Adatepe günlük kiralık ev

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir